Sparta jooksjate head koostööpartnerid

 

 • Asume nüüd Ülemiste tee 3 (Veluxi siltidega maja). See on Ülemiste viadukti juures Kia keskuse kõrval.

  Teraapialaegas OÜ on üdini spordist läbiimbunud perefirma, kus peamiselt tegutsevad Sparta enda jooksugrupi jooksjad. Mahukast laekast leiad nii füsioteraapia vigastuste raviks ja ennetamiseks, massaažid regulaarseks lihashoolduseks kui ka toitumisnõustamise söögilaua peenhäälestuseks. Sparta jooksugrupi liikmetele pakume tavahindadest 10% soodustust.

 • Marathon100.com on Eesti suurim harrastusspordi veeb, kust jooksuhuviline leiab palju vajalikku - uudiseid, võistluste kalendri ning kõikide siinsete jooksuvõistluste tulemused ja edetabelid. Koostöös Marathon100-ga osaleme jooksuhuviliste SEB Tallinna maratoniks ettevalmistamise projektis. Kõik selle leiad SIIT

 • Koostöös Sport traveliga pakume nii võistlusjooksjatele kui harrastajatele võimalust osaleda tuntud jooksuvõistlustel kodust kaugemal. Iga-aastases valikus on vähemalt üks linnamaraton kevadel ja sügisel,lisaks kiired ja mugavad laeva(jooksu)reisid Stockholmi.  Lisaks korraldab ettevõte reise ka suusa- ja rattamaratonidele.
  Selleaastaste reiside kohta saad täpsemat infot SIIT

 • Garmini sport- ja pulsikellade  -13% jaehinnast , Tondi pood  Pärnu mnt. 110

  Kontaktinfo:

  Garmin Eesti - Tondi | Pärnu mnt 110, Tallinn
  Tel: (+372) 600 1221 | Gsm: (+372) 5855 0066

 • A&T Sport on tuntud spordivarustuse müüja aastast 1996. Sparta liikmetele firmade Salomon ja Asics jalatsitel allahindlus 20%. Asics on maailma juhtivaid jooksujalatsite tootjaid,kel lai mudelivalik nii treenimiseks kui võistlusteks. Salomon on tuntud ja hinnatud tegija krossi- ja maastikujalatsite alal.

 • NewBalance on maailma juhtivaid jooksujalatsite tootjaid. Nende valikust leiab sobiva mudeli  erineva jalatüübi, jooksukiiruse ja pinna jaoks. Hind kuni miinus 50% poehinnast!
  Võta ühendust (Paul Valliveere, tel. 5057070) või mine ise kohale Pärnu mnt 153.

 • Sparta liikmetele allahindlus -20% (täishinnaga toodetele). Kui soovid veebiostu tehes kasutada sooduskupongi, kontakteeru info@pringstore.ee või 53306101.
  Pood asub Tallinnas Kassi 15. www.pringstore.ee
   

 • Sparta jooksjaid riietab juba mitmeid aastaid maailma juhtiv spordivarustuse tootja adidas.

  Uued mudelid ja täienenud sortiment saadaval ISpordist. Võta ühendust: 5053173 Janek Metsva (e-post: janek@isport.ee). Aadress: Tammsaare tee 60, Tondi Selveri taga.

  Sparta laos saadaval soodsalt 2016.-2018.a mudelid, piiratud sortiment ja suurused. 

 • Soodustus letihinnast töödele -20% (rehvivahetused, sillastend, rehvihotell jne)

  Soodustus uute rehvide ostul Nokian rehvidele -30%

  Soodustuse saamiseks on vaja letis öelda salasõna „Sparta erihind“