Uudised ja teated

Tihe ja edukas jooksunädalavahetus

11:45 23.05.2022

Möödunud nädalavahetus oli ilmselt hooaja üks võistlustihedamaid ja oodatult oli võistlusrajal arvukalt spartalasi

Laupäeval toimunud naiste suurüritusel Maijooksul olid meie kiiremad Kadri Sirkas ja Anni KIngsepp. rajal oli üle kümne Sparta naise.

Väga populaarne oli pühapäevane Harku järve jooks, kus 500 põhijooksul osaleja hulgas oli üle 30 Sparta jooksja. Kohal olid ka meie tipud. Meestest said pingelises duellis kaksikvõidu Roman Fosti ja Leonid Latsepov, kõva konkurentsi pakkus neile Karel Hussar. Esitosinas lõpetasid veel Riho KIrsipuu(7.koht) ja Martin Vilismäe (12.)

Naiste jooks lõppes Kaisa Kuke võiduga, kuid järgmised kohad Sparta jooksjatele: Pille Hinn 2. , Helen Bell 3. ja poodiumile pääses ka Kertu Kula (6.koht). Kiitus kõikidele osalejatele!

Kuid kõik ei käinud Harku järve jooksul ja edukaid esinemisi jagus ka mujale. Peep Jalakas võitis kodukohas toimunud Kunda Linnajooksu veenva ülekaaluga.

TV 10 olümpiastardi finaalvõistlusel Kadrioru staadionil lõpetas Marit Tarm 600m jooksu 4. kohaga.