Uudised ja teated

Eesti krossimeistrivõistlustelt 3 medalit

11:52 09.05.2022

Suvine jooksuhooaeg avati tõsisemalt nädalavahetusel, kui Järvakandis peeti Eesti meistrivõistlused krossijooksus.

Sparta oli esindatud rõõmustavalt suure koondisega, kokku osales 27 meie jooksjat.  Saavutasime kolm medalikohta- kulla ja kaks pronksi. Parima saavutusega sai hakkama meie U20 vanuseklassi mees  Oliver Annus , kes tuli 3 km distantsil Eesti meistriks. Kuld tuli tugeva lõpuga ning esikolmik mahtus ühe sekundi sisse. Väga väärtuslik võit! Poodiumi kolmandale astmele astusid Pille Hinn naiste 4 km distantsil ja meeldiva ülatusena Siim Gross PU16 2 km distantsil. Siimule oli see esimeseks medaliks Eesti tasemel.

Lisaks saavutasime veel 9 esikümne kohta: 4.kohad: Helen Bell N 4 km,  Leonid Latsepov M 4 km ja Kert Kask MU23 4 km. 6. koht: Erika Udras TU14 1 km; 8kohad. Trevor Karro MU18 3 km ja Riho Kirsipuu M 4 km, 9.kohad: Sander Jürs M 4 km ja  Gerda Kadak TU14 1 km, 10.koht: Martin Vilismäe M 4 km

Klubi poolt täname kõiki osalejaid ja ka neile kohapeal kaasaelajaid!

Autor: Toomas