Uudised ja teated

Häid tulemusi eri aladelt

12:59 26.07.2021

Mitmed Sparta jooksugrupi parematest olid nädalavahetusel võistlustules ja seda mitte ainult jooksus

Laupäeval joosti Viljandis Eesti staadionisarja 4. etapp, distantsiks 3000 meetrit. Nii naistest kui meestest oli kohal Eesti paremik väga väikeste eranditega. Nagu Eesti MV 5000m distantsil, saime siingi kaks kolmandat kohta ja nende autoritke staas Pille Hinn ja Leonid Latsepov.

Pille lõpetas ajaga 10.05,34, jooksu võitis Laura Maasik. Meestest võit Tiidrek Nurmele, Leo aeg 8.23,14 on vaid sekund nõrgem hiljuti joostud isiklikust rekordist. Väga tubli jooksu tegi ka U20 vanuseklassi Oliver Annus, isiklik rekord paranes tublisti- aeg 9.12.

Eesti golfimeistrivõistlustel saavutas Annika Meos naistest hõbemedali. See oli Annikale juba 10. medal Eesti meistrivõistlustelt.

Nädalavahetusel on ees kaks suuremat jooksuürituist- laupäeval Harku järve jooks ning pühapäeval Suurjooks ümber Viljandi järve. Roman Fosti olümpiamaratonini jääb alla kahe nädala.

Autor: Toomas