Uudised ja teated

Leonid taas EMV medalil

15:19 03.09.2019

Pärnus toimusid 2 Silla jooksu raames esmakordselt Eesti meistrivõistlused 10km maanteejooksus

Meestest saavutas Karel Hussari järel tubli hõbemedali Leonid Latsepov (aeg 31.58). Leol õnnestus alistada omavanune peakonkurent Mark Abner,kellele ta kahel eelmisel meistrivõistluste staadionidistantsil oli pidanud alla vanduma. See oli Leonidile ühtlasi teiseks EMV hõbedaks sellel aastal, esimene tuli kevadel krossijooksus.

Kui meestest olid mõned paremad puudu, siis naiste konkurents oli tihe ning stardis praktiliselt kogu paremik. Esimeseks meistriks tuli Liina Tsernov Jekaterina Patjuki ees. Meie parimana saavutas Maria Veskla 9.koha, aeg isikliku rekordi lähedane 38.32. Mariale ei kaotanud palju taas võistlusrajale naasnud Anu Piiroja, saavutades 11.koha.

Kokku esindas Spartat 5 mees- ja 3 naisjooksjat.

Sel nädalavahetusel ootab enamikku meie jooksjatest ees Tallinna Maratoni erinevad distantsid, võistlus kulmineerub pühapäeval maratoniga,kus selguvad selle aasta viimased jooksualade Eesti meistrid.  Soovime kõikidele edu ja hoiame pöialt!

Autor: Toomas