Uudised ja teated

Eesti meistrivõistlused peetud

16:10 20.08.2019

Nädalavahetusel toimunud Eesti meistrivõistlustel saime seekord 3 medalit.

Takistusjooksus saavutasime kaks hõbemedalit,mille tõid Maria Veskla ja Ats Sõnajalg. Kui Atsile oli see juba mitmendaks takistusemedaliks, siis Maria jooksis seda distantsi esmakordselt. Ühtlasi oli medal Mariale Eesti meistrivõistluste esimeseks individuaalmedaliks. Teisel päevl saavutas naiste 800 meetris pronksi Katrina Stepanova, kellele see oli suviste meistrivõistluste esimene individuaalne medal..

Paraku taaskord olid spartalaste populaarseimaks kohaks neljas.

Koha esikuuikus saavutasid jooksjatest Leonid Latsepov(5000m), Pille Hinn(5000m), Brit Rammul (800 ja 1500m), Katrina Stepanova(1500m), Ats Sõnajalg(5000m) ja vasaraheitja Genro Paas. Enda kohta korraliku 7.koha ja nõrgema jooksu võiduga lõpetas M 800 meetrit Hardy Kaska.

Juba 2 nädala pärast toimuvad Pärnus esmakordselt 10km maanteejooksu Eesti Meistrivõistlused, kus stardis mitmeid meie jooksjaid.

Autor: Toomas
Allikas: fotod Marko Mumm