Uudised ja teated

Uued teenused jooksupoolel

16:30 06.09.2018

Individuaalne jooksukonsultatsioon ja jooksukoolitus gruppidele

Sellest sügisest mõtleb Sparta jooksugrupp rohkem ka neile,kes ei saa regulaarselt meie ühistreeningutel käia. Olgu põhjuseks siis ebasobiv töögraafik, elamine kaugemal või muu põhjus. Sellistele huvilistele pakume nüüd ühekordset põhjalikku jooksukonsultatsiooni koos individuaaltreeninguga. Selle käigus saame paika peamised  teadmised ja oskused, mis võimaldavad edaspidi õigesti ka iseseisvalt treeninda. Nendest peamised on õige koormuse leidmine, treeningute rütmitamine nädalaplaanis, praktilise poole pealt jooksuharjutuste õppimine. Sellise teoreetilis-praktilise treeningu kestus on umbes 2H, millest poole moodustab teoreetiline pool ja teise poole praktika Järve metsas.

Sarnase formaadiga ühekordset ja põhjalikumat treeningut pakume ka gruppidele, näiteks asutuste spordiklubidele või teistele jooksmisega tegelevatele kooslustele. Teooriaosa on seal veidi pikem, selgitame välja harratsajate taseme ja soovid, anname lühiülevaate jooksutreeningu teooriast ning teeme metsas ühise näidistreeningu.Treeningu kestvus koos teooriaga kuni 3H.

Treeningud viib läbi Sparta jooksutreener Toomas Tarm, info saamiseks ja/või treeningu aja kokkuleppimiseks helista 5078820 või saada E-kiri toomas@sparta.ee

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.