Uudised ja teated

Ekidenilt Spartale 2 medalit

11:17 23.09.2018

Laupäeval toimunud Ekideni Eesti meistrivõistlustel said Sparta võistkonnad 2 medalit-hõbeda ja pronksi

Esmakordselt segaekideni formaadis toimunud võistlusel osales 10 võistkonda seitsmest eri klubist. Võistluse võitis Treeningparneri võistkond,kelle järgnesid Sparta I ja Sparta II.

Kui meie 1. võistkond kaotas tasavägise võistluse peakonkurentidele, siis 2. tiim saavutas medalid viimase etapi viimase ringiga,kus Tõnu Lillelaid möödus Jooksupartneri jooksjast.

Sparta I võistkond võistles koosseisus Ats Sõnajalg, Pille Hinn, Maria Veskla, Roman Fosti, Brit Rammul ja Roman Hvalõnski.

Sparta II võistkond võistles koosseisus Martin Vilismäe, Daana Suun, Õnne-Liina Jakobson, Sander Jürs, Katrina Stepanova ja Tõnu Lillelaid

Autor: Toomas/pildid Ahto